Pedagog Gözde Erdoğan

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
Gelişim Psikolojisi Uzmanı

Gözde Erdoğan kimdir

Pedogog Gözde Erdoğan Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanlığı yanında Gelişim Psikolojisi Uzmanlığı mevcuttur. Gözde Erdoğan 17 Ağustos 2017 tarihinden itibaren her perşembe İstanbul Alerji Merkezi’nde Avrupa yakasındaki çocuklara hizmet vermeye başlayacaktır.

Gözde Erdoğan Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da doğan Pedagog Gözde Erdoğan,kendi çocukluğu sırasında karşı karşıya geldiği zorluklardan yola çıkarak,çocukları anlamak üzerine bir kariyer hayali kurmuş ve ilk gençliğine dek canlı tuttuğu bu ideali doğrultusunda 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde öğrenim görmeye başlamıştır.

Gözde Erdoğan ve Çalışma Hayatı

Mezuniyetinin hemen ardından adım attığı profesyonel çalışma hayatında; ailelerin ve toplumun “sorunlu çocuk” suçlaması ve yaftalamasına tamamen karşı bir duruş sergileyerek, aslında problemlerin “sorunlu aile” yapısında olduğuna inanmış ve bireysel danışmanlık yaklaşımını bu doğrultuda geliştirmiştir.

Gözde Erdoğan ve Süper Dadı

2013 yılında yürütücü sunuculuğunu yapmaya başladığı “Süper Dadı” isimli televizyon programı ile geniş kitlelere; çocuk dilinden anlamak, çocuklara aslında “küçük insanların” hak ettiği saygıyı verebilmek adına metotlar ve mesajlar iletmiş, milyonlarca aileye rehber olmuştur.

Hafta sonu ve geç saatlerde yayınlanmasına rağmen “Süper Dadı”; Türkiye’de ilk kez, bir aile eğitim programı olarak önemli dizi ve gündüz kuşağı programlarının izlenme oranlarını ikiye katlamış ve rating listelerinde pek çok kez ilk 20 ve ilk 10 program arasına girmeyi başarmıştır.

Gözde Erdoğan ve Kitabı

Gözde Erdoğan’ın 2015 yılında kaleme aldığı “Hayat Evde Başlar” isimli kitabı 33. baskıya ulaşmış, ikinci kitabı için hazırlık çalışmaları devam etmektedir.

Gözde Erdoğan ve Danışmanlık Hizmetleri

Pedagog Gözde Erdoğan, bireysel aile ve çocuk danışmanlığının yanı sıra “Ebeveyn Çalışanın Verimliliği”, “Çalışan Ebeveynin Stresle Baş Etme Yöntemleri”, “Çalışan Anne-Babalar İçin Dengeli Ebeveynlik” … gibi başlıklar altında kurumsal firmalara eğitim, seminer ve workshop projeleri hazırlamakta ve hedef kitlesi yoğunlukla çocuk, anne ve aileler olan firmalara danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Uzmanlıkları

Pedogog Gözde Erdoğan Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı olmuştur.  Maltepe Üniversitesinde Gelişim Psikolojisi Lisansı yaparak Gelişim Psikolojisi Uzmanlık belgesini almıştır. Sayısız başarılara imza atmış Gözde Erdoğan yoğun çalışma temposuna devam etmektedir.