Çocuk Alerji Doktoru

 

istanbul alerji merkezi

İstanbul Alerji Merkezi

 

Olumsuz çevre koşulları ve genetik kodlar gibi nedenlerden ötürü yaşanabilen alerji temelli hastalıklar, hayat kalitesini düşürmektedir. Üstelik sadece günlük hayatı olumsuz yönde etkilemekle kalmayan alerjik rahatsızlıklar, nadir de olsa hayati tehlike yaşamaya da neden olabilmektedir. Bu nedenle hem çocuğunuzu hem de kendinizi alerjilere karşı korumanız önemlidir. Bu çerçevede çocuk alerji doktoru arayışına girdiyseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Çocuk Alerji Doktoru İle Tanı ve Tedavi

Astım, alerjik rinit, egzama, besin alerjisi, ilaç alerjisi, kurdeşen, böcek alerjileri ve mastositoz gibi rahatsızlıklar, çocuklarda sıkça rastlanılan alerji temelli hastalıklar arasında yer alır. Tanı ve tedavi aşaması için 18 yaşından küçükler için çocuk alerji doktoru görev alır. Bünyemizde yer alan profesyonel çocuk alerji doktorları ve pedagog ile uzman desteği almanız oldukça kolaydır.

Alerji, 18 yaşından büyükler ile sınırlı kalan bir hastalık değildir. Her yaştan kişide oluşabilen alerjik hastalıklar, genetik koşullar yani anne ve baba yoluyla aktarılabilir. Bunun yanında çevresel faktörler de elbette yaşanan rahatsızlığa temel oluşturabilir. Hava kirliliği, polenler ve bunlara benzer etmenler, çevresel faktörlerin başında yer alır.

Oldukça sık görülebilen alerjiler, ne yazık ki nadir de olsa kişiyi ölüme kadar götürebilir. Örneğin besin alerjisini ele alalım. 18 yaşından büyük ya da küçük olsun kişinin herhangi bir besine yoğun miktarda alerjisi bulunuyorsa o besini tüketmesi durumunda ciddi bir tehlike ile karşılaşması mümkündür. Bunu önlemek içinse bir an önce uzman hekime başvurulmalıdır.

Alerji için profesyonel destek

Hem çocuğunuzu hem de kendinizi alerjik hastalıklardan korumak ve tedavi aşamasına geçmek adına bize başvurabilirsiniz. İstanbul alerji merkezi olarak en iyi hizmeti sunuyor ve yaşadığınız rahatsızlıklardan kurtulmanız için çalışıyoruz.

Bünyemizde yer alan astım, alerjik nezle, besin alerjisi, ilaç alerjisi ve egzama gibi bölümlerimiz neticesinde bir an önce profesyonel destek almanız mümkündür. En iyi çocuk alerji doktoru arayışındaysanız ve çocuğunuz için uzman bir hekime danışmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Randevu almak içinse internet sitemizde yer alan online işlemler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yazmak istermisiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir