Alerji doktoru tavsiye

Alerji Doktoru Tavsiye

Dünya’da olduğu kadar ülkemizde de alerji temelli hastalıklar artış göstermektedir. Bu tür rahatsızlıkların nedeni genel olarak genetik kodlarda yatıyor olsa da hava kirliliği ve buna benzer etmenler de hastalıklara etki etmektedir. Besin alerjisi, ilaç alerjisi, astım, egzama ve daha bunlar gibi çeşitli alerji türleri bulunur. Hastalık açısından doğru tanı ve tedavi ise epey önemlidir. Bu nedenle uzman bir hekime danışmanız ve gerekli desteği almanız gerekir. Söz konusu hastalıklarda ise halk arasında alerji doktoru tavsiye edilir.

Uzman Alerji Doktoru

İstanbul alerji merkezi olarak her daim iyi hizmet almanızı sağlıyoruz. Bu çerçevede uzman hekimlerimizden oluşan kadromuz, çocuk sağlığı ve yetişkin sağlığı açısından gerekli tanı ve tedavi aşamalarının gerçeğe dönüştürülmesini sağlamaktadır.

Uzman doktorlarımızdan olan Prof. Dr. Dost Zeyrek, Ankara Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra Dr. Sami Ulus Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisası yapmıştır. Harran Üniversitesi ve Ege Üniversitesi olmak üzere kariyerini sürdüren Prof. Dr. Dost Zeyrek, 2016 yılından beri İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev almaktadır.

Alerji merkezimiz bünyesinde görev alan Prof. Dr. Ahmet Akçay, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup yine aynı üniversitede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine ihtisas yapmıştır. 2007 yılında Doçent olan Prof. Dr. Ahmet Akçay, 2014 yılında ise profesör olmuştur. Akçay, bunların yanında Amerika’da misafir bilim adamı olarak da görev almıştır. Alerji doktoru tavsiye edildiğinde takdirde akla ilk gelen isimlerden sağlık desteği alabilirsiniz.

İyi Hizmet İçin Buradayız

Alerji hastalıkları, günümüzde çoğalan ancak kimi durumlarda önemsenmeyen rahatsızlıklar içerisinde değerlendirilebilmektedir. Ancak astım ya da besin alerjisi gibi hastalıklar, çok daha ciddi sonuçlar doğurabilir. Yanlış bir gıda tüketiminde ani ölümlere kadar giden bir durum söz konusu olabilir. Bundan dolayı alerji hastalıkları konusuna önem vermeniz gerekir.

İstanbul alerji merkezi olarak her daim sağlığınıza önem veriyor ve daha sağlıklı günler yaşamanız için çalışıyoruz. Bu çerçevede alerji doktoru tavsiye edildiğinde dahi öne çıkan kadromuzdan ve en iyi hizmetimizden faydalanmak için iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde internet sayfamızda bulunan online işlemler sekmesinden randevu almanız da mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yazmak istermisiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir